Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Еденді орнату мүмкіндігі бар | Иә |
| Қабырғаға орнатуға болады | Иә |
| Қабырғаға орнатылады | Жоқ |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Биіктігі, мм | 1800 |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Тереңдігі, мм | 400 |
| Есіктің орындалуы | Тұтас бір жапырақты есік |
| Корпустың орындалуы | Бүйірлік ойықтар жоқ |
| Есіктер саны | 1 |
| Құлыптар саны | 1 |
| Бағанға бекіту | Жоқ |
| Материал | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Бетті әрлеу | Ұнтақпен қапталған |
| Метрикалық монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Құрастырмалар үшін жарамды (жинақтық) | Иә |
| Үй-жайлардан тыс (ашық ауада) орнату үшін жарамды | Иә |
| Артқы есікпен | Жоқ |
| Монтаждық платамен/панелімен | Жоқ |
| Қарау есігі бар | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | IP55 |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | IK10 |
| Ені | 400 мм |
| Ені, мм | 400 |