Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Кеңейту мүмкіндігі | Иә |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Биіктігі, мм | 1400 |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Орнату тереңдігі (ендірілген), мм | 450 |
| Тереңдігі, мм | 450 |
| Есіктің орындалуы | Тұтас бір жапырақты есік |
| Корпустың орындалуы | Бүйірлік ойықтар жоқ |
| Корпус материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен/панелімен | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | Ашық орнату |
| IP қорғау дәрежесі | IP55 |
| Қақпақ түрі | Жоқ (жоқ) |
| Ені | 800 мм |
| Ені, мм | 800 |