
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Корпус материалы | Болат |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ені, мм | 400 |
| Тереңдігі, мм | 300 |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Биіктігі, мм | 1200 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждау тәсілі | Ашық орнату |
| Орнату тереңдігі (ендірілген), мм | 300 |
| Кеңейту мүмкіндігі | Иә |
| Қақпақ түрі | Жоқ (жоқ) |
| Корпустың орындалуы | Бүйірлік ойықтар жоқ |
| Монтаждық платамен/панелімен | Жоқ |
| Есіктің орындалуы | Тұтас бір жапырақты есік |