Бағасын нақтылаңыз
| Терезелік/мобильді ауа кондиционерінің габаритті өлшемдері | |
|---|---|
| Салмақ | 83 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Шу деңгейі | 70 дБ |
| Негізгі | |
| Кондиционердің жұмыс режимі | Салқындату |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сыртқы қорғаныс дәрежесі | IP34 |
| Ішкі қорғау дәрежесі | IP54 |
| Биіктігі, мм | 1583 |
| Тереңдігі, мм | 310 |
| Жұмыс температурасының диапазоны | +10…+55˚C |
| Температураны реттеу диапазоны | +25…+40˚C |
| Кондиционердің орындалуы | Ішкі орнату үшін |
| Салқындату қуатының сыныбы | 4000 Вт |
| Дайындау материалы | Табақ болат |
| Үлгі/орындау | Ауа/ауа |
| DIN 3168 (L35/L35) стандартына сәйкес салқындату қуаты | 4180 Вт |
| DIN 3168 (L35/L50) стандартына сәйкес салқындату қуаты | 3090 Вт |
| Номиналды қуат (L35/L35) | 1,6 кВТ |
| Номиналды кернеу | 400 В, 2 ф, 50/60 Гц |
| EN 14511 стандартына сәйкес 35/35 °C температурада жалпы салқындату сыйымдылығы, Вт | 4000 |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C | +10,,,+55 |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 50 Гц ток, В | 400,,,400 |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 60 Гц ток, В | 400,,,400 |
| Кондиционердің өлшемдері (Ш х Х Г) | 405 х 1583 х 310 мм |
| Жылдамдықты реттеу | Жоқ |
| Термостатпен бірге | Иә |
| Жылыту функциясымен | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | Аспалы |
| Кернеу түрі | AC (өзгерістер,) |
| Өнім түрі | Инверторлық кондиционер |
| Хладагент түрі | R134a |
| Басты/құл функциясы (master/slave) | Иә |
| Ені, мм | 405 |