Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Корпус материалы | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ҚР типтік мақұлдауы туралы куәлік | Иә |
| РМРС үлгілік мақұлдау туралы куәлік | Иә |
| Кеңейту мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі | 200 мм |
| Биіктігі, мм | 200 |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Орнату тереңдігі (ендірілген), мм | 150 |
| Тереңдігі, мм | 150 |
| Жанғыштық тобы | Ж1 |
| Механикалық орындау тобы | М39 |
| Есік жақтаулары | Есік жақтаулары жоқ |
| Пайдалану температурасының диапазоны | -70,,,+90 °С |
| Корпустың орындалуы | Тұтас қайтымды есік |
| Кабельдік ернемектер | Жеткізу жиынтығында |
| Климаттық орындалуы | УХЛ1, ОМ1, Т1 |
| Кабельдік ернемектер саны | 1 дана, |
| Материал | Болат, ашық сұр, RAL7035 |
| Тығыздағыш материалы | Көбіктелген силикон |
| Монтаждық тақта | Жеткізу жиынтығында |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен/панелімен | Иә |
| Сейсмотұрақтылық | MSK-64 шкаласы бойынша 9 балл |
| Серия | ST Outdoor |
| Монтаждау тәсілі | Ашық орнату |
| Қорғау дәрежесі | IP66 |
| IP қорғау дәрежесі | IP66 |
| Соққыға төзімділік дәрежесі | IK10 |
| Қақпақ түрі | Жоқ (жоқ) |
| Өнім түрі | Аспалы көше корпусы |
| Есіктің/қақпақтың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Қаңқаның қалыңдығы | 1,2 мм |
| Монтаж тақтасының қалыңдығы | 1,8 мм |
| Фланецтің қалыңдығы | 1,5 мм |
| Ені | 300 мм |
| Ені, мм | 300 |