Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Тереңдігі | 120 мм |
| Ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ҚР типтік мақұлдауы туралы куәлік | Иә |
| РМРС үлгілік мақұлдау туралы куәлік | Иә |
| Кеңейту мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі | 600 мм |
| Биіктігі, мм | 600 |
| Орнату тереңдігі (ендірілген), мм | 120 |
| Тереңдігі, мм | 120 |
| Жанғыштық тобы | Ж1 |
| Механикалық орындау тобы | М39 |
| Есік жақтаулары | Есік жақтаулары жоқ |
| Пайдалану температурасының диапазоны | -60,,,+90 °С |
| Корпустың орындалуы | Бұрандалардағы қақпақ |
| Кабельдік ернемектер | Ернемектер жоқ |
| Климаттық орындалуы | УХЛ1, ОМ2, ОМ3, У3 |
| Кабельдік ернемектер саны | 0 дана, |
| Материал | Болат, ашық сұр, RAL7035 |
| Корпус материалы | Болат |
| Тығыздағыш материалы | Көбіктелген полиуретан |
| Монтаждық тақта | Қосымша |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен/панелімен | Жоқ |
| Сейсмотұрақтылық | MSK-64 шкаласы бойынша 9 балл |
| Серия | SDE |
| Монтаждау тәсілі | Ашық орнату |
| Қорғау дәрежесі | IP66 |
| IP қорғау дәрежесі | IP66 |
| Соққыға төзімділік дәрежесі | IK10 |
| Қақпақ түрі | Жоқ (жоқ) |
| Өнім түрі | Терминалдық корпус |
| Есіктің/қақпақтың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Қаңқаның қалыңдығы | 1,2 мм |
| Ені, мм | 300 |