Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Материал | Металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі, мм | 800 |
| Тереңдігі, мм | 80 |
| Бетті әрлеу | Ұнтақпен қапталған |
| Үйлесімділік | Шкафтар ST/CE |
| Өнім түрі | Айналмалы жақтау 19" |
| Түсі | RAL 7035 (ашық сұр) |
| Ені, мм | 600 |