Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| ОӘК-орындау (электромагниттік үйлесімділік) | Иә |
| Еденді орнату мүмкіндігі бар | Иә |
| Қабырғаға орнатуға болады | Жоқ |
| Қабырғаға орнатылады | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 2200 |
| Тереңдігі, мм | 600 |
| Жанғыштыққа төзімділік | Ж1 |
| Климаттық орындалуы | УХЛ1, ОМ2, ОМ3 |
| Есіктер саны | 1 |
| Құлыптар саны | 1 |
| Бағанға бекіту | Жоқ |
| Материал | Болат |
| Тығыздағыш материалы | Көбіктелген полиуретан |
| Тереңдігі бойынша реттелетін монтаждық плата | Жоқ |
| Монтаждық тақтаның болуы | Жоқ |
| Жүк көтергіштігі | 1000 кг |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Бетті әрлеу | Ұнтақпен қапталған |
| Метрикалық монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Құрастырмалар үшін жарамды (жинақтық) | Иә |
| Үй-жайлардан тыс (ашық ауада) орнату үшін жарамды | Иә |
| Желдеткіш терезесі бар | Жоқ |
| Артқы есікпен | Жоқ |
| Монтаждық платамен/панелімен | Жоқ |
| ПКО-ның үлгілік мақұлдау туралы куәлігі | Иә |
| PMPC үлгілік мақұлдау туралы куәлік | Иә |
| Сейсмотұрақтылық | 9 ұпай |
| Төбесі тік | Жоқ |
| Қарау есігі бар | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | IP55 |
| Есік түрі | Бір жапырақты есік |
| Корпустар типі | Едендік |
| Өнім түрі | Еденге арналған құрастырылған корпус |
| Тік тіректердің қалыңдығы | 1,5 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 2 мм |
| Артқы панельдің қалыңдығы | 1,5 мм |
| Шатырдың және табанның қалыңдығы | 1,5 мм |
| Есіктің ашылу бұрышы | 130° |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | IK10 |
| Түсі | Сұр |
| Ені, мм | 400 |