Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ҚР типтік мақұлдауы туралы куәлік | Иә |
| РМРС үлгілік мақұлдау туралы куәлік | Иә |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тереңдігі, мм | 800 |
| Жанғыштық тобы | Ж1 |
| Механикалық орындау тобы | М40; М06 |
| Пайдалану температурасының диапазоны | -60,,,+90 °С |
| орындалуы | Дәнекерленген конструкция |
| Қамту класы МЕМСТ 9,032 | IV |
| Климаттық орындалуы | УХЛ1, ОМ2, ОМ3 |
| Биіктігі шкафқа монтаждау | Кез келген |
| Шкафқа тереңдігі бойынша монтаждау | 800 мм |
| Шкафқа ені бойынша монтаждау | 800 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 9005 |
| Бетті әрлеу | Ұнтақпен қапталған |
| Үстіңгі қақпақ ретінде/үшін жарамды | Иә |
| Төменгі негіз ретінде/үшін жарамды | Иә |
| Желдетумен бірге | Жоқ |
| Сейсмотұрақтылық | MSK-64 шкаласы бойынша 9 балл |
| Серия | RAM block |
| Қорғау дәрежесі | IP55 немесе IP65 |
| Соққыға төзімділік дәрежесі | IK10 |
| Өнім түрі | Шатыр-негіз жиынтығы |
| Болаттың қалыңдығы | 1,5 мм |
| Шкафта монтаждау үшін орнату тереңдігі, мм | 800 |
| Шкафта монтаждау үшін орнату ені, мм | 800 |
| Түсі | Қара |
| Ені | 800 мм |
| Ені, мм | 800 |