Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| ҚР типтік мақұлдауы туралы куәлік | Иә |
| РМРС үлгілік мақұлдау туралы куәлік | Иә |
| ОӘК-орындау (электромагниттік үйлесімділік) | Жоқ |
| Биіктігі | 2156 мм |
| Биіктігі, мм | 2200 |
| Тереңдігі | 20 мм |
| Жанғыштық тобы | Ж1 |
| Механикалық орындау тобы | М40; М06 |
| Пайдалану температурасының диапазоны | -60,,,+90 °С |
| орындалуы | Тұтас бір жапырақты есік |
| Бұғаттауды өшірумен есік түрінде орындау | Жоқ |
| Шыныланған есік түріндегі орындалуы | Жоқ |
| Қамту класы МЕМСТ 9,032 | IV |
| Климаттық орындалуы | УХЛ1, ОМ2, ОМ3 |
| Материал | Болат, ашық сұр, RAL 7035 |
| Үлгі/орындау | Құлпы бар есік |
| Биіктігі шкафқа монтаждау | 2200 мм |
| Шкафқа тереңдігі бойынша монтаждау | Кез келген |
| Шкафқа ені бойынша монтаждау | 600 мм |
| Бетті әрлеу | Ұнтақпен қапталған |
| Тесілген (-тер) | Жоқ |
| 19-дюйм, (482,6 мм) монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Сейсмотұрақтылық | MSK-64 шкаласы бойынша 9 балл |
| Серия | RAM block |
| Қорғау дәрежесі | IP55 немесе IP65 |
| IP қорғау дәрежесі | IP65 |
| Соққыға төзімділік дәрежесі | IK10 |
| Өнім түрі | Есік |
| Болаттың қалыңдығы | 2,0 мм |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 594 мм |
| Ені, мм | 600 |