Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 961 мм |
| Тереңдігі | 946 мм |
| Ені | 20 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ҚР типтік мақұлдауы туралы куәлік | Иә |
| РМРС үлгілік мақұлдау туралы куәлік | Иә |
| Биіктігі, мм | 1000 |
| Жанғыштық тобы | Ж1 |
| Механикалық орындау тобы | М40; М06 |
| Пайдалану температурасының диапазоны | -60,,,+90 °С |
| орындалуы | Префиксациясы бар панель |
| Қамту класы МЕМСТ 9,032 | IV |
| Климаттық орындалуы | УХЛ1, ОМ2, ОМ3 |
| Материал | Болат, ашық сұр, RAL 7035 |
| Биіктігі шкафқа монтаждау | 1000 мм |
| Шкафқа тереңдігі бойынша монтаждау | 1000 мм |
| Шкафқа ені бойынша монтаждау | Кез келген |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Бетті әрлеу | Ұнтақпен қапталған |
| Бүйірлік тақта ретінде жарамды | Иә |
| Артқы панель ретінде жарамды | Жоқ |
| 19-дюйм, (482,6 мм) монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Сейсмотұрақтылық | MSK-64 шкаласы бойынша 9 балл |
| Серия | RAM block |
| Қорғау дәрежесі | IP55 немесе IP65 |
| Соққыға төзімділік дәрежесі | IK10 |
| Өнім түрі | Бүйірлік панель |
| Болаттың қалыңдығы | 1,5 мм |
| Шкафта монтаждау үшін орнату тереңдігі, мм | 1000 |
| Ені, мм | 1000 |