Бағасын нақтылаңыз
| Размеры | |
|---|---|
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 92 мм |
| Негізгі | |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ҚР типтік мақұлдауы туралы куәлік | Иә |
| РМРС үлгілік мақұлдау туралы куәлік | Иә |
| Биіктігі, мм | 100 |
| Тереңдігі | 67 мм |
| Тереңдігі, мм | 75 |
| Жанғыштық тобы | Ж1 |
| Механикалық орындау тобы | М40; М06 |
| Пайдалану температурасының диапазоны | -60,,,+90 °С |
| орындалуы | Дәнекерленген конструкция |
| Қамту класы МЕМСТ 9,032 | IV |
| Климаттық орындалуы | УХЛ1, ОМ2, ОМ3 |
| Материал | Болат, қара, RAL9005 |
| Үлгі/орындау | Іргенің аралық панелі |
| Биіктігі шкафқа монтаждау | Кез келген |
| Шкафқа тереңдігі бойынша монтаждау | Кез келген |
| Шкафқа ені бойынша монтаждау | Кез келген |
| Сору/сыртқа тарату желдеткіші үшін жарамды | Жоқ |
| Алынбалы жалғағыш кабель үшін жарамды | Жоқ |
| Үй-жайлардан тыс (ашық ауада) орнату үшін жарамды | Иә |
| Сейсмотұрақтылық | MSK-64 шкаласы бойынша 9 балл |
| Серия | RAM block |
| Қорғау дәрежесі | IP55 немесе IP65 |
| Соққыға төзімділік дәрежесі | IK10 |
| Өнім түрі | Іргенің бұрыштық элементі |
| Болаттың қалыңдығы | 2,5 мм |
| Ені, мм | 100 |