Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 200 мм |
| Тереңдігі | 30 мм |
| Ені | 414 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ҚР типтік мақұлдауы туралы куәлік | Иә |
| РМРС үлгілік мақұлдау туралы куәлік | Иә |
| Биіктігі, мм | 200 |
| Тереңдігі, мм | 600 |
| Жанғыштық тобы | Ж1 |
| Механикалық орындау тобы | М40; М06 |
| Пайдалану температурасының диапазоны | -60,,,+90 °С |
| орындалуы | Перфорацияланған панель |
| Қамту класы МЕМСТ 9,032 | IV |
| Климаттық орындалуы | УХЛ1, ОМ2, ОМ3 |
| Материал | Болат, қара, RAL9005 |
| Үлгі/орындау | Іргенің бүйір қабырғаларының жинағы |
| Биіктігі шкафқа монтаждау | Кез келген |
| Шкафқа тереңдігі бойынша монтаждау | 600 мм |
| Шкафқа ені бойынша монтаждау | 600 мм |
| Сору/сыртқа тарату желдеткіші үшін жарамды | Жоқ |
| Алынбалы жалғағыш кабель үшін жарамды | Жоқ |
| Үй-жайлардан тыс (ашық ауада) орнату үшін жарамды | Иә |
| Сейсмотұрақтылық | MSK-64 шкаласы бойынша 9 балл |
| Серия | RAM block |
| Қорғау дәрежесі | IP55 немесе IP65 |
| Соққыға төзімділік дәрежесі | IK10 |
| Өнім түрі | Іргелер панелі |
| Болаттың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Шкафта монтаждау үшін орнату тереңдігі, мм | 600 |
| Шкафта монтаждау үшін орнату ені, мм | 600 |
| Ені, мм | 600 |