Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Ені | 486 мм |
| Түрі | Корпус |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ҚР типтік мақұлдауы туралы куәлік | Иә |
| РМРС үлгілік мақұлдау туралы куәлік | Иә |
| Биіктігі | 1283 мм |
| Биіктігі, мм | 1400 |
| Тереңдігі | 25 мм |
| Жанғыштық тобы | Ж1 |
| Пайдалану температурасының диапазоны | -60,,,+90 °С |
| Беттің қорғаныш жабыны | Мырышталған |
| орындалуы | Тұтас монтаждық плата |
| Қамту класы МЕМСТ 9,032 | IV |
| Климаттық орындалуы | УХЛ1, ОМ2, ОМ3 |
| Материал | Мырышталған болат |
| Биіктігі шкафқа монтаждау | 1400 мм |
| Шкафқа тереңдігі бойынша монтаждау | Кез келген |
| Шкафқа ені бойынша монтаждау | 600 мм |
| Тесілген (-тер) | Жоқ |
| 19-дюйм, (482,6 мм) монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Серия | RAM block |
| Өнім түрі | Монтаждық тақта |
| Болаттың қалыңдығы | 2,5 мм |
| Ені, мм | 600 |