Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 9 мм |
| Тереңдігі | 462 мм |
| Ені | 268 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ҚР типтік мақұлдауы туралы куәлік | Иә |
| РМРС үлгілік мақұлдау туралы куәлік | Иә |
| Тереңдігі, мм | 600 |
| Жанғыштық тобы | Ж1 |
| Механикалық орындау тобы | М40; М06 |
| Пайдалану температурасының диапазоны | -60,,,+90 °С |
| орындалуы | Түбі тұтас |
| Қамту класы МЕМСТ 9,032 | IV |
| Климаттық орындалуы | УХЛ1, ОМ2, ОМ3 |
| Материал | Мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | Құрылғының негізі/төменгі бөлігі |
| Биіктігі шкафқа монтаждау | Кез келген |
| Шкафқа тереңдігі бойынша монтаждау | 600 мм (400 мм) |
| Шкафқа ені бойынша монтаждау | 400 мм (600 мм) |
| 10 дюймдік (254 мм) монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| 19-дюйм, (482,6 мм) монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Сейсмотұрақтылық | MSK-64 шкаласы бойынша 9 балл |
| Серия | RAM block |
| Қорғау дәрежесі | IP55 немесе IP65 |
| Соққыға төзімділік дәрежесі | IK10 |
| Өнім түрі | Түптік тілімше |
| Болаттың қалыңдығы | 1,5 мм |
| Шкафта монтаждау үшін орнату тереңдігі, мм | 600 |
| Шкафта монтаждау үшін орнату ені, мм | 400 |
| Түсі | Табиғи түс |
| Ені, мм | 400 |