Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 9 мм |
| Тереңдігі | 662 мм |
| Ені | 1468 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ҚР типтік мақұлдауы туралы куәлік | Иә |
| РМРС үлгілік мақұлдау туралы куәлік | Иә |
| Биіктігі, мм | 2 |
| Тереңдігі, мм | 800 |
| Жанғыштық тобы | Ж1 |
| Механикалық орындау тобы | М40; М06 |
| Пайдалану температурасының диапазоны | -60,,,+90 °С |
| орындалуы | Түбі тұтас |
| Қамту класы МЕМСТ 9,032 | IV |
| Климаттық орындалуы | УХЛ1, ОМ2, ОМ3 |
| Материал | Мырышталған болат |
| Биіктігі шкафқа монтаждау | Кез келген |
| Шкафқа тереңдігі бойынша монтаждау | 800 мм (1600 мм) |
| Шкафқа ені бойынша монтаждау | 1600 мм (800 мм) |
| Бетті әрлеу | Мырышталған |
| Тесілген (-тер) | Жоқ |
| Үстіңгі қақпақ ретінде/үшін жарамды | Жоқ |
| Төменгі негіз ретінде/үшін жарамды | Иә |
| Үй-жайлардан тыс (ашық ауада) орнату үшін жарамды | Иә |
| Желдетумен бірге | Жоқ |
| Сейсмотұрақтылық | MSK-64 шкаласы бойынша 9 балл |
| Серия | RAM block |
| Қорғау дәрежесі | IP55 немесе IP65 |
| Соққыға төзімділік дәрежесі | IK10 |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Негіз (төменгі бөлік) |
| Өнім түрі | Түптік тілімше |
| Болаттың қалыңдығы | 1,5 мм |
| Түсі | Тот баспайтын болат |
| Ені, мм | 1600 |