Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 50 мм |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Қалыңдығы | 0.7 мм |
| Ені | 300 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| НАТО монтаждау тесіктері | Иә |
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Биіктігі, мм | 50 |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Иә |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | Жалғаусыз, ағытпасыз |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Жоқ |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Иә |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Пайдалы қима, мм2 | 15000 |
| Науа түрі | Жеңіл табақты науалар - "S3 Combitech" |
| Өнім түрі | Тесілмеген науалар |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 0.7 |
| Ені, мм | 300 |