Бағасын нақтылаңыз
| Размеры | |
|---|---|
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Мырышталған болат |
| Бүйірлік профильдің биіктігі, мм | 50 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Аксессуар түрі | Қысқарту |
| Өнім түрі | Монтаждық керек-жарақтар |
| Қалыңдық | 1,2 мм |
| Ені, мм | 300 |