Бағасын нақтылаңыз
| Размеры | |
|---|---|
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Бүйірлік профильдің биіктігі, мм | 100 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Үздіксіз гальваникалық мырыш-алюминий жабыны |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Жоқ |
| Материал | Мырыш-ламельмен қапталған болат |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Жоқ |
| Аксессуар түрі | Қысқарту |
| Өнім түрі | Монтаждық керек-жарақтар |
| Қалыңдық | 1,2 мм |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені, мм | 400 |