Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Ішкі, радиусы, мм | 300 |
| Биіктігі | 50 мм |
| Баспалдақ тұғырының (бүйір қабырғасының) биіктігі, мм | 50 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Иілімді орындау | Тегіс иілу |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | Жалғаусыз, ағытпасыз |
| Ауытқу (бұрыш) | 90° |
| Иілу радиусы | 300 мм |
| Аксессуар түрі | Көлденең бұрышы 90 градус |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарлар |
| Шпаттың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Түсі | Ашық сұр |
| Топсалы (-лар) | Жоқ |
| Ені | 200 мм |
| Баспалдақ жаймасының ені, мм | 200 |