Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Беттің қорғаныш жабыны | Мырыш-ламельді жабын |
| Материал | Мырыш-ламельмен қапталған болат |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Иә |
| (Табақты) кабельдік науа үшін жарамды | Иә |
| Баспалдақ науасы үшін жарамды | Иә |
| Иілу радиусы | 600 мм |
| Аксессуар түрі | Қақпақ көлденең бұрышқа 45 градус |
| Бекіту түрі | Қақпақ қысқышы/бекіткіші |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарларға арналған қақпақтар |
| Қалыңдық | 1,0 мм |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені | 200 мм |
| Ені, мм | 200 |