Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Қалыңдығы | 1 мм |
| Ені | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Беттің қорғаныш жабыны | Мырыш-ламельді жабын |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Жоқ |
| Материал | Мырыш-ламельмен қапталған болат |
| (Табақты) кабельдік науа үшін жарамды | Иә |
| Баспалдақ науасы үшін жарамды | Иә |
| Иілу радиусы | 300 мм |
| Аксессуар түрі | Көлденең Т-тәрізді жалғастырғышқа қақпақ |
| Бекіту түрі | Бұрау |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарларға арналған қақпақтар |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені, мм | 500 |