Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі, радиусы, мм | 300 |
| Баспалдақ тұғырының (бүйір қабырғасының) биіктігі, мм | 80 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ыстық мырыштау |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Жоқ |
| Материал | Ыстық батырылған мырышталған болат |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Жоқ |
| Иілу радиусы | 300 мм |
| Аксессуар түрі | Х-тәрізді жалғастырғыш |
| Бүйірлік профиль түрі | Профиль (ашық) |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарлар |
| Сатының түрі | Перфорацияланған профиль |
| Шпаттың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Түсі | Ашық сұр |
| Баспалдақ жаймасының ені, мм | 600 |