Бағасын нақтылаңыз
| Габариттер | |
|---|---|
| Ені | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Ішкі, радиусы, мм | 300 |
| Биіктігі | 50 мм |
| Бүйірлік профильдің биіктігі, мм | 50 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ыстық мырыштау |
| Материал | Ыстық батырылған мырышталған болат |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Иілу радиусы | 300 мм |
| Аксессуар түрі | Көлденең бұрышы 45 градус |
| Бүйірлік профиль түрі | Профиль (ашық) |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарлар |
| Сатының түрі | Перфорацияланған профиль |
| Шпаттың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Түсі | Ашық сұр |
| Тармақталу ені, мм | 500 |