Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 50 мм |
| Баспалдақ тұғырының (бүйір қабырғасының) биіктігі, мм | 50 |
| Материал | Ыстық батырылған мырышталған болат |
| Иілу радиусы | 300 мм |
| Аксессуар түрі | Тік ішкі бұрыш 45 градус |
| Бүйірлік профиль түрі | Профиль (ашық) |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарлар |
| Сатының түрі | Перфорацияланған профиль |
| Шпаттың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Ені | 400 мм |
| Баспалдақ жаймасының ені, мм | 400 |