Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Бағытты өзгерту | Тігінен өрлемелі (ішкі) |
| Материал | Ыстық батырылған мырышталған болат |
| Ауытқу (бұрыш) | 45° |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Иілу радиусы | 300 мм |
| Аксессуар түрі | Тік ішкі бұрышы 45 градус қақпақ |
| Бекіту түрі | Басу |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарларға арналған қақпақтар |
| Қалыңдық | 1,0 мм |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені | 400 мм |
| Ені, мм | 400 |