Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 35 мм |
| Қалыңдығы | 1.2 мм |
| Ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Беттің қорғаныш жабыны | Мырыш-ламельді жабын |
| Материал | Мырыш-ламельмен қапталған болат |
| Аксессуар түрі | Қысқарту |
| Өнім түрі | Монтаждық керек-жарақтар |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені, мм | 300 |