Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Беттің қорғаныш жабыны | Мырыш-ламельді жабын |
| Бағытты өзгерту | Тігінен құлайтын (сыртқы) |
| Материал | Мырыш-ламельмен қапталған болат |
| Ауытқу (бұрыш) | 45° |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Иілу радиусы | 600 мм |
| Аксессуар түрі | Сыртқы тік бұрышы 45 градус қақпақ |
| Бекіту түрі | Басу |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарларға арналған қақпақтар |
| Қалыңдық | 1,0 мм |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені | 600 мм |
| Ені, мм | 600 |