Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 35 мм |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Қалыңдығы | 1 мм |
| Ені | 400 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Биіктігі, мм | 35 |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | Біріктірілген жалғаумен, жалғағышпен |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Иә |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Иә |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Пайдалы қима, мм2 | 13930 |
| Науа түрі | Табақты науалар - "S5 Combitech" |
| Өнім түрі | Перфорацияланған астаулар |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 1 |
| Ені, мм | 400 |