Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Биіктігі | 50 мм |
| Биіктігі, мм | 50 |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | Біріктірілген жалғаумен, жалғағышпен |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Иә |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Иә |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Пайдалы қима, мм2 | 4900 |
| Науа түрі | Табақты науалар - "S5 Combitech" |
| Өнім түрі | Перфорацияланған астаулар |
| Қалыңдық | 0,7 мм |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 0.7 |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 100 мм |
| Ені, мм | 100 |