
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Жүйе түрі | Орнату науасы |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| IP қорғау дәрежесі | 44 |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 200 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Ені, мм | 200 |
| Үлгі/орындау | Біріктірілген жалғаумен, жалғағышпен |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Биіктігі, мм | 50 |
| Өнім түрі | Тесілмеген науалар |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Жоқ |
| Пайдалы қима, мм2 | 9800 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Жоқ |
| Науа түрі | Табақты науалар - "S5 Combitech" |