Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ұзындығы, мм | 600 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | Науа негізінің түйіскен жеріне жалғаушы төсем |
| (Табақты) кабельдік науа үшін жарамды | Иә |
| Биіктігі, мм науа үшін жарамды | 50 |
| Ені, мм науа үшін жарамды | 400,,,400 |
| Аксессуар түрі | Науаға арналған телескопиялық кеңейту |
| Өнім түрі | Монтаждық керек-жарақтар |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосқыш |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені | 400 мм |
| Ені, мм | 398 |