Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Биіктігі | 35 мм |
| Қалқаның биіктігі, мм | 35 |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | L-профиль |
| Монтаждық перфорация | Иә |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Иә |
| (Табақты) кабельдік науа үшін жарамды | Иә |
| Сым науасы үшін қолайлы | Иә |
| Аксессуар түрі | Қалқа |
| Бекіту түрі | Бұрандалы (-лар) |
| Өнім түрі | Монтаждық керек-жарақтар |
| Қалыңдық | 0,7 мм |
| Түсі | Ашық сұр |