Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Ішкі, радиусы, мм | 150 |
| Биіктігі | 80 мм |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 80 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Бағытты өзгерту | Көлденең, |
| Иілімді орындау | Тегіс иілу |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | Жалғаумен, жинақтағы қосқышпен |
| Ауытқу (бұрыш) | 45° |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Иә |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Иә |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Қақпақпен | Жоқ |
| Аксессуар түрі | Көлденең бұрышы 45 градус |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарлар |
| Қалыңдық | 0,8 мм |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Ені | 500 мм |
| Кабельдік астаудың ені, мм | 500 |