Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Биіктігі | 80 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Ені | 200 мм |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі, радиусы, мм | 100 |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 80 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Конструктивтік орындау | Көлденең үшайыршық |
| Үлгі/орындау | Жалғаумен, жинақтағы қосқышпен |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Аксессуар түрі | Көлденең Т-тәрізді жалғастырғыш |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарлар |
| Кабельдік астаудың ені, мм | 200 |