Бағасын нақтылаңыз
| Жалпы параметрлер | |
|---|---|
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі, радиусы, мм | 100 |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 80 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Конструктивтік орындау | Көлденең үшайыршық |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | Жалғаумен, жинақтағы қосқышпен |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Аксессуар түрі | Көлденең Т-тәрізді жалғастырғыш |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарлар |
| Қалыңдық | 0,8 мм |
| Кабельдік астаудың ені, мм | 600 |