Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 100 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Мырышталған болат |
| Ұзындығы, мм | 600 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | Бойлық жалғағыш |
| Аксессуар түрі | Науаға арналған телескопиялық кеңейту |
| Өнім түрі | Монтаждық керек-жарақтар |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосқыш |
| Ені, мм | 98 |