Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Биіктігі | 35 мм |
| Ені | 150 мм |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| НАТО монтаждау тесіктері | Иә |
| Ішкі, радиусы, мм | 150 |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 35 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Үлгі/орындау | Жалғаумен, жинақтағы қосқышпен |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Аксессуар түрі | Х-тәрізді жалғастырғыш |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарлар |
| Қалыңдық | 0,8 мм |
| Кабельдік астаудың ені, мм | 150 |