Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 50 мм |
| Қалыңдығы | 1 мм |
| Ені | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Бүйір қабырғасының биіктігі, мм | 50 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Иә |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Иә |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Аксессуар түрі | TSS жалғастырғыш қақпағы |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарларға арналған қақпақтар |
| Түсі | Ашық сұр |
| Науаның ені тігінен, бағытта, мм | 600 |
| Науаның горизонттағы ені, бағыты, мм | 600 |