Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Ені | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Ішкі, радиусы, мм | 100 |
| Биіктігі | 80 мм |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 80 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Бағытты өзгерту | Тігінен құлайтын (сыртқы) |
| Иілімді орындау | Тегіс иілу |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | Жалғаумен, жинақтағы қосқышпен |
| Ауытқу (бұрыш) | 90° |
| Аксессуар түрі | CDV 90 тік сыртқы бұрышы |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарлар |
| Қалыңдық | 0,8 мм |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 1 |
| Кабельдік астаудың ені, мм | 600 |