Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Биіктігі | 50 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Ені | 400 мм |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Бүйір қабырғасының биіктігі, мм | 50 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Иә |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Иә |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Аксессуар түрі | TDS T-тәрізді тік жалғастырғыш |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарлар |
| Түсі | Ашық сұр |
| Науаның ені тігінен, бағытта, мм | 400 |
| Науаның горизонттағы ені, бағыты, мм | 400 |