Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Ұзындығы, мм | 2000 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| (Табақты) кабельдік науа үшін жарамды | Иә |
| Баспалдақ науасы үшін жарамды | Иә |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Сым науасы үшін қолайлы | Иә |
| Бекіту түрі | Басу |
| Өнім түрі | Тікелей секцияларға арналған қақпақтар |
| Қалыңдық | 0,6 мм |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 0.6 |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені | 300 мм |
| Қақпақтың ені, мм | 300 |