Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 35 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Бағытты өзгерту | Тігінен өрлемелі (ішкі) |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Ауытқу (бұрыш) | 45° |
| (Табақты) кабельдік науа үшін жарамды | Иә |
| Баспалдақ науасы үшін жарамды | Иә |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Сым науасы үшін қолайлы | Иә |
| Аксессуар түрі | Тік ішкі бұрышы 45 градус қақпақ |
| Бекіту түрі | Бұрау |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарларға арналған қақпақтар |
| Қалыңдық | 0,8 мм |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені | 150 мм |
| Ені, мм | 150 |