Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Мырышталған болат |
| Биіктігі | 35 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| (Табақты) кабельдік науа үшін жарамды | Иә |
| Аксессуар түрі | Әмбебап ажыратқышқа қақпақ |
| Бекіту түрі | Бұрау |
| Өнім түрі | Жүйелік аксессуарларға арналған қақпақтар |
| Қалыңдық | 0,8 мм |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені | 200 мм |
| Ені, мм | 200 |