Бағасын нақтылаңыз
| Размеры | |
|---|---|
| Ұзындығы | 1300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат |
| Биіктігі, мм | 41 |
| Диаметрі, мм | 10.5 |
| Ұзындығы, мм | 1300 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Қапталмаған (жалаңаш) |
| Науаның максималды ені | 1300 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат AISI 304 |
| Жіптің метрикалық өлшемі (М,,) | 10 |
| Үлгі/орындау | Аспалы сырық |
| Өнім түрі | Профильдер |
| Қалыңдық | 2,5 мм |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені, мм | 41 |