Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат |
| Биіктігі | 50 мм |
| Қалқаның биіктігі, мм | 50 |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ұзындығы, мм | 1500 |
| Материал | Тот баспайтын болат AISI 304 |
| Монтаждық перфорация | Иә |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Иә |
| Баспалдақ науасы үшін жарамды | Иә |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Бекіту түрі | Бұрандалы (-лар) |
| Өнім түрі | Бөлімдер |
| Қалыңдық | 1,5 мм |
| Түсі | Ашық сұр |