Бағасын нақтылаңыз
| Размеры | |
|---|---|
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Материал | Тот баспайтын болат AISI 304 |
| (Табақты) кабельдік науа үшін жарамды | Иә |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Бекіту түрі | Қақпақ қысқышы/бекіткіші |
| Өнім түрі | Науа қақпақтары |
| Қалыңдық | 1,0 мм |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 1 |
| Түсі | Ашық сұр |
| Қақпақтың ені, мм | 200 |