Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат |
| Биіктігі | 30 мм |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 30 |
| Бағытты өзгерту | Көлденең, |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Иә |
| Материал | Тот баспайтын болат AISI 304 |
| Үлгі/орындау | Жалғаумен, жинақтағы қосқышпен |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Иә |
| Ауытқу (бұрыш) | 45° |
| Аксессуар түрі | Көлденең бұрышы 45 градус |
| Өнім түрі | Табақ науаларының керек-жарақтары |
| Қалыңдық | 1,5 мм |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 1.5 |
| Ені | 200 мм |
| Кабельдік астаудың ені, мм | 200 |