Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Биіктігі | 30 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Ені | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 30 |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Иә |
| Материал | Тот баспайтын болат AISI 304 |
| Үлгі/орындау | Жалғаумен, жинақтағы қосқышпен |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Иә |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Аксессуар түрі | Көлденең Т-тәрізді жалғастырғыш |
| Өнім түрі | Табақ науаларының керек-жарақтары |
| Кабельдік астаудың ені, мм | 400 |