Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Биіктігі | 50 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Ені | 500 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 100 |
| Конструктивтік орындау | Көлденең үшайыршық |
| Үлгі/орындау | Жалғаумен, жинақтағы қосқышпен |
| Аксессуар түрі | Көлденең Т-тәрізді жалғастырғыш |
| Өнім түрі | Табақ науаларының керек-жарақтары |
| Кабельдік астаудың ені, мм | 500 |